Zřizovatel nemocnice

Krátké operační termíny

Vážené pacientky, vážení pacienti, vážené kolegyně, vážení kolegové,

rozšířili jsme kapacitu našich chirurgických operačních sálů a jsme schopni nabídnout operační termíny do 3-4 týdnů. Týká se to operací laparoskopickou i klasickou cestou. Pacienti u nás najdou klidné rodinné prostředí, profesionální jednání a tým chirurgů se zkušenostmi z velkých nemocnic (prim. MUDr. Erhart, MUDr. Burian – ÚVN, MUDr. Ston – FNKV) i s dlouhodobými zahraničními zkušenostmi (MUDr. Ston – Německo, MUDr. Šebek – zahraniční mise). Některé výkony lze prováděti i v rámci jednodenní chirurgie.

Nabízíme toto spektrum výkonů: operace žlučníku (cholecystektomie), slepého střeva (appendektomie), operace kýl (TAPP, klasicky), operace tlustého střeva pro rakovinu (včetně laparoskopických resekcí), pro divertikulární nemoc, operace žaludku pro rakovinu nebo vředovou chorobu, diagnostickou laparoskopii, laparoskopickou fundoplikaci, adheziolýzu, operace varixů, operace hemoroidů, operace náhlých příhod břišních, operace nádorového onemocnění prsní žlázy.

Bližší informace o objednávání k operacím poskytneme na tel. č. 222801343 (ambulance), 222801237 (sekretariát), 222801266 (vrchní sestra).

Chirurgické oddělení Nemocnice Na Františku