Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Podpora akce Probehni.se 2019

21. 03. 2019 
 - NNF

NNF se stala mediálním partnerem charitativní sportovní akce
Proběhni.se 2019
pořádané Nadačním fondem České srdce

V areálu naší nemocnice budete moci narazit na vyvěšené plakáty a rozmístěné letáčky upozorňující na nadcházející charitativní akci Proběhni.se 2019, kterou jsme se rozhodli podpořit a informovat o ní nejen vlastní zaměstnance, ale i širokou veřejnost.

O Proběhni.se - https://probehni.se nebo na facebooku

V loňském roce vznikl ve spolupráci Nadačního fondu s agenturou Raul (Jizerská 50, Pražské primátorky) pilotní ročník akce Proběhni.se - Běh pro srdce - v Kunratickém lese, start v IKEM, dvě trasy (malý a velký oběh), zapojení lékařů z IKEM (zdarma vyšetřování na místě - srdce, tlak, dýchací cesty, BMI, EKG, cholesterol apod. - vše, co se dá realizovat v rychlosti ve stanech vyšetřovacího městečka).

O NF České srdce - http://www.nfceskesrdce.cz

Nadační fond České srdce se specializuje na problematiku srdečních onemocnění a rozvíjí aktivity v ČR i zahraničí. Úzce spolupracuje s předními českými kapacitami v oboru kardiologie – prof. MUDr. Josefem Kautznerem, CSc. a prof. MUDr. Milošem Táborským, Ph.D.

Letošní závod se poběží 13. 4. 2019 na velkém nebo malém okruhu v Kunratickém lese a svou účastí podpoříme dobrou věc, můžeme se zdarma nechat vyšetřit a dozvědět se ledacos nového – Proč běžet?

Já jsem již zaregistrovaná, přidáte se?
Bc. Marie Sigmundová - asistentka ředitele Nemocnice Na Františku

pozvánka

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram