Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

V NNF již aplikovali přes dva tisíce vakcín

26. 02. 2021 
 - NNF

V Nemocnici Na Františku již aplikovali přes dva tisíce dávek vakcíny proti covidu-19

26. 2. 2021

Nemocnice Na Františku ve spolupráci s městskou částí Praha 1 zřídila v uplynulých týdnech očkovací místo pro aplikaci vakcín proti covidu-19. Na očkování docházejí v současné době senioři, ambulantní lékaři či příslušníci integrovaného záchranného systému.

Vznikl také mobilní očkovací tým, který vyjíždí očkovat mimo prostory nemocnice. „Dosud jsme aplikovali přes dva tisíce vakcín. Mezi prvními jsme proočkovali domovy s pečovatelskou službou na Praze 1, očkujeme ale i seniory z jiných městských částí. Dnes začínáme s očkováním imobilních pacientů starších 80 let v jejich domácím prostředí,“ uvedla Hana Veselá, hlavní sestra a koordinátorka očkování Nemocnice Na Františku.

Podle očkovacího plánu ministerstva zdravotnictví je nyní možné očkovat proti covidu-19 seniory od 80 let, od 1. března také seniory od 70 let věku a pedagogické pracovníky. Zájemci o očkování v Nemocnici Na Františku se musejí registrovat prostřednictvím Centrálního rezervačního systému.

 
Očkovací místo v Nemocnici Na Františku

Mobilní očkovací tým před výjezdem za imobilními seniory

Očkování seniorů 80+ v Praze-Slivenci

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram