Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Certifikát kvality a bezpečí

12. 05. 2022 
 - NNF

NNF obhájila Certifikát kvality a bezpečí

27. 4. 2022

Nemocnice Na Františku úspěšně absolvovala akreditační šetření České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví, v němž prokázala, že poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Odborná komise hodnotitelů jí na základě provedeného auditu udělila Certifikát kvality a bezpečí na následující tři roky.

„Na vysoké kvalitě poskytované péče si v Nemocnici Na Františku dlouhodobě zakládáme. Chceme, aby naše nemocnice byla místem, kam se pacienti obracejí s důvěrou. Proto kromě pravidelných interních auditů, které provádíme několikrát do roka, žádáme každé tři roky o kompletní prověření kvality a bezpečnosti poskytované péče externím auditorem. Těší mě, že odborná komise ocenila práci a úsilí našich zaměstnanců, jejichž zásluhou jsme v náročném akreditačním šetření obstáli,“ sdělil ředitel nemocnice David Erhart.

Akreditační šetření se zaměřuje na dodržování standardů lůžkové zdravotní péče podle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, a podle ustanovení vyhlášky č. 102/2012 Sb., o hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče.

Nemocnice Na Františku obstála v hodnocení kvality a bezpečí již potřetí. Poprvé tuto akreditaci nemocnice obdržela v roce 2016 a následně ji v tříletých intervalech opakovaně obhájila.

Certifikát

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram