Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Absolventský program

Jsi čerstvý absolvent zdravotnické školy?

Nemocnice Na Františku ti nabízí možnost zúčastnit se speciálního absolventského programu, který ti pomůže v začátcích tvé profesní dráhy zdravotníka a umožní ti získat potřebné praktické základy a cenné zkušenosti!

Program je určený pro všeobecné a praktické sestry s nástupem do 1 roku od absolvování studia na hlavní i vedlejší pracovní poměr. Podporujeme tím i absolventy, kteří si chtějí zvyšovat kvalifikaci a rozhodli se pokračovat v dalším studiu.

Jak program probíhá

Program probíhá v prvních třech měsících trvání pracovního poměru, během nichž si můžeš vyzkoušet práci na více odděleních, kde budeš sbírat nové zkušenosti a seznamovat se s kolegy. Teprve na konci programu se rozhodneš, jaké oddělení bude pro tebe to pravé.

Jak se do programu zapojit?

Prvním krokem pro tebe bude napsat nám e-mail, ve kterém uvedeš, že máš zájem o absolventský program. Do e-mailu připoj svůj životopis, protože potřebujeme především znát tvoje vzdělání a případnou dosavadní praxi (samozřejmě se počítá i praxe při studiu). Následně tě budeme kontaktovat. Pokud máš nějaké dotazy, obrať se na nás.

Kontakty pro zaslání životopisu a pro dotazy:

Petra Štorková

Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Kontakt →

Yvona Vlčková

Vedoucí personálního a mzdového oddělení Kontakt →

Co nabízíme

Nabízíme ti práci v moderním zdravotnickém zařízení s dlouholetou tradicí. Sídlíme v malebné a klidné části historického centra Prahy s výhledem na Vltavu, nedaleko Staroměstského náměstí. Jsme menší zdravotnické zařízení, kde se všichni známe a navzájem si pomáháme.

Navíc jako náš zaměstnanec můžeš k odpovídajícímu finančnímu ohodnocení získat řadu dalších výhod! Podívej se, jaké benefity nabízíme.

Benefity
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram