Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Absolventský program

Jsi čerstvým absolventem/absolventkou oboru Praktická sestra nebo Všeobecné ošetřovatelství?

Nemocnice Na Františku ti nabízí možnost zúčastnit se speciálního absolventského programu, který ti pomůže v začátcích tvé profesní dráhy zdravotníka a umožní ti získat potřebné praktické základy a cenné zkušenosti!

Program je určený pro všeobecné a praktické sestry s nástupem do 1 roku od absolvování studia na hlavní i vedlejší pracovní poměr. Podporujeme tím i absolventy, kteří si chtějí zvyšovat kvalifikaci a rozhodli se pokračovat v dalším studiu.

Jak program probíhá?

Program probíhá v prvních třech měsících trvání pracovního poměru, během nichž si můžeš vyzkoušet práci na více odděleních, kde budeš sbírat nové zkušenosti a seznamovat se s kolegy. Teprve na konci programu se rozhodneš, jaké oddělení bude pro tebe to pravé.

Prozkoumat oddělení

Jak se do programu zapojit?

Prvním krokem pro tebe bude napsat nám e-mail, ve kterém uvedeš, že máš zájem o absolventský program. Do e-mailu připoj svůj životopis, protože potřebujeme především znát tvoje vzdělání a případnou dosavadní praxi (samozřejmě se počítá i praxe při studiu). Následně tě budeme kontaktovat. Pokud máš nějaké dotazy, obrať se na nás.

Kontakty pro zaslání životopisu a pro dotazy:

Petra Štorková

Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Kontakt →

Yvona Vlčková

Vedoucí personálního a mzdového oddělení Kontakt →

Co nabízíme?

Nabízíme ti práci v moderním zdravotnickém zařízení s dlouholetou tradicí. Sídlíme v malebné a klidné části historického centra Prahy s výhledem na Vltavu, nedaleko Staroměstského náměstí. Jsme menší zdravotnické zařízení, kde se všichni známe a navzájem si pomáháme.

Navíc jako náš zaměstnanec můžeš k odpovídajícímu finančnímu ohodnocení získat řadu dalších výhod! Podívej se, jaké benefity nabízíme.

Benefity

Chceš vidět, jak práce u nás vypadá? Podívej se na naše video

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram