Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Urgentní příjem

Na urgentním příjmu Nemocnice Na Františku probíhá příjem pacientů starších 18 let s akutními obtížemi vyžadujícími neodkladnou ambulantní léčbu nebo hospitalizaci.

Odbornosti

  • interna
  • chirurgie
  • ortopedie – traumatologie
  • gynekologie

Urgentní příjem je určený pro řešení úrazů, bolestivých stavů a interních onemocnění závažnějšího charakteru, které vyžadují rozšířené vyšetřovací zázemí či součinnost více lékařských odborností. Dále zde probíhá příjem pacientů od zdravotnické záchranné služby.

Upozorňujeme pacienty, že součástí urgentního příjmu v Nemocnici Na Františku není lékařská pohotovostní služba, která poskytuje pacientům s méně závažnými akutními onemocněními pohotovostní péči charakteristickou pro praktické lékaře.

Poplatek za pohotovost

V době pohotovosti, tj. v pracovních dnech od 17:00 do 7:00 hodin, o víkendech a svátcích, hradí pacienti podle zákona regulační poplatek ve výši 90 Kč za využití pohotovostní služby. Tento regulační poplatek se neplatí, pokud v rámci pohotovostní služby ošetřující lékař shledá, že stav pacienta vyžaduje hospitalizaci.

NONSTOP Lékárna

Na nepřetržitý provoz urgentního příjmu navazují služby nemocniční lékárny s pohotovostní službou a prodejnou zdravotnických potřeb. Lékárna je otevřena nonstop a nachází se za urgentním příjmem na konci chodby.

Galerie

plk. MUDr. Lubomír Zelenka, Ph.D.

Primář Kontakt →

Gabriela Pýchová

vrchní sestra Kontakt →

hlavní budova, přízemí vpravo
Zobrazit na mapě
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram