Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Urgentní příjem

Na urgentním příjmu Nemocnice Na Františku probíhá příjem pacientů od 18 let věku s akutními obtížemi vyžadujícími neodkladnou ambulantní léčbu nebo hospitalizaci.

Odbornosti

  • interna
  • chirurgie
  • ortopedie – traumatologie
  • gynekologie

Urgentní příjem je určený pro řešení úrazů, náhlých bolestivých stavů nebo interních onemocnění závažnějšího charakteru, která vyžadují rozšířené vyšetřovací zázemí, případně součinnost více lékařských odborností.

Na urgentním příjmu probíhá také příjem pacientů od zdravotnické záchranné služby.

Upozorňujeme pacienty, že součástí urgentního příjmu Nemocnice Na Františku není lékařská pohotovostní služba nahrazující akutní péči praktických lékařů, jako je např. vyšetření pro podezření na zánět krčních mandlí (angínu) a předepsání antibiotik.

Poplatek za pohotovost

V době pohotovosti, tj. v pracovních dnech od 17:00 do 7:00 hodin, o víkendech a svátcích, hradí pacienti podle zákona regulační poplatek ve výši 90 Kč za využití pohotovostní služby. Tento regulační poplatek se neplatí, pokud v rámci pohotovostní služby ošetřující lékař shledá, že stav pacienta vyžaduje hospitalizaci.

NONSTOP Lékárna

Na nepřetržitý provoz urgentního příjmu navazují služby nemocniční lékárny s pohotovostní službou a prodejnou zdravotnických potřeb. Lékárna se zdravotnickými potřebami je otevřena nonstop a nachází se v přízemí nemocnice za urgentním příjmem na konci chodby.

Galerie

prof. MUDr. Rudolf Špaček, CSc.

Primář Kontakt →

MUDr. Hana Řeháková

vedoucí lékařka Kontakt →

Pavel Vrátil, DiS.

Vrchní sestra Kontakt →

hlavní budova, přízemí vpravo
Zobrazit na mapě
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram