Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Příjem k hospitalizaci

Příjem pacientů k plánované hospitalizaci probíhá v přijímací kanceláři (ortopedie, chirurgie) nebo na urgentním příjmu (interna).

Plánované příjmy - ortopedie, chirurgie

Přijímací kancelář / kartotékapřízemí hlavní budovy,
od hlavního vchodu chodba vlevo
Kontakt222 801 301

Plánované příjmy - interna

Urgentní příjempřízemí hlavní budovy,
od hlavního vchodu chodba vpravo
Kontakt222 801 343

K plánovanému příjmu se dostavte v termínu, který vám sdělil ošetřující lékař, a mějte s sebou připravené všechny potřebné dokumenty.

Zejména se jedná o:

  • občanský průkaz nebo pas (u cizinců)
  • platný průkaz zdravotní pojišťovny
  • veškerou zdravotnickou dokumentaci, která se vztahuje k plánované hospitalizaci – např. výsledky předoperačního vyšetření, výsledky dalších souvisejících vyšetření, lékařské zprávy, rentgenové snímky apod.

Dále si s sebou vezměte věci běžné denní potřeby (pyžamo, župan, obuv na přezutí, ponožky, ručník, hygienické potřeby, toaletní papír).

Větší finanční obnos nebo cenné věci si můžete po dobu hospitalizace uložit v trezoru v podatelně. Mobilní telefony, tablety apod. zamykejte při odchodu z pokoje do nočních stolků, popř. je nechávejte v sesterně.

Další praktické informace k možnostem občerstvení, internetovému připojení, návštěvním hodinám či parkování v nemocnici naleznete na této stránce.

Poskytování informací o zdravotním stavu

Máte právo na poskytnutí kompletních informací o vašem zdravotním stavu a charakteru onemocnění.

Informace o vašem stavu mohou dostávat také vaši blízcí. Při přijetí sdělte lékaři, komu z vašich blízkých je možné informace sdělit. 

Všichni zaměstnanci nemocnice jsou podle zákona č. 101/2000 Sb., ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, vázáni mlčenlivostí. 

Vnitřní řád nemocnice

Užitečné informace, které mohou vám a vašim blízkým pomoci zorientovat se v otázkách týkajících se hospitalizace a jejího průběhu, naleznete ve Vnitřním řádu nemocnice:

Vnitřní řád

Formuláře

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram