Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Praktické informace

Wifi připojení

V celém areálu nemocnice je k dispozici WiFi připojení zdarma. WiFi je dostupná bez hesla pod názvem "NNFP".

Návštěvní hodiny

Režim návštěv pacientů se řídí aktuálním řádem příslušného oddělení a může být omezen v závislosti na aktuální epidemické situaci nebo z jiných důvodů. Případná omezení jsou zveřejňována v aktualitách.
Doporučené návštěvní hodiny jsou:

Pondělí až pátek14:00 – 17:30
Soboty, neděle a svátky:14:00 – 17:30

Na jednotkách intenzivní péče a anesteziologicko-resuscitačním oddělení je vhodné si čas návštěvy předem domluvit s ošetřujícím lékařem.

Parkování

Pacienti mohou zdarma zaparkovat vedle areálu nemocnice v ulici Dušní na vyznačených místech pro návštěvníky NNF (u nemocniční zdi). Parkovací kartu si návštěvník vyzvedne ve vrátnici za vjezdovou bránou do areálu nemocnice v ulici Dušní a umísti ji viditelně za čelní sklo automobilu. Počet volných parkovacích míst je zde omezen. Místa jsou určena ke krátkodobému parkování po dobu nezbytně nutnou k absolvování ambulantního vyšetření či ošetření, návštěvě lékárny nebo k návštěvě pacienta na lůžkovém oddělení.

Další možností je využití krátkodobého placeného parkování prostřednictvím parkovacích automatů nebo aplikace MPLA na vyznačených místech v okolí nemocnice. Nejbližší místa placeného stání jsou v Dušní ulici u hotelu President (oranžová zóna), dále je parkování možné v okolních ulicích na modrých zónách. 

Pro osoby s parkovacím průkazem ZTP jsou vyhrazena parkovací místa u hlavního vchodu do nemocnice na nábřeží.

K dlouhodobému parkování (více než 1 den) je možné využít zpoplatněná soukromá parkoviště v okolí nemocnice (např. v OC Palladium, OC Kotva nebo přes aplikaci Mr. Parkit) a rovněž také městská záchytná P+R parkoviště s návazností na městskou hromadnou dopravu.

Městská hromadná doprava

U nemocnice se nachází autobusová a tramvajová zastávka městské hromadné dopravy.

BUS – zastávka Nemocnice Na Františku - linka 207

TRAM – zastávka Právnická fakulta - linka 17

Pro přímou navigaci pomocí Google Maps do naší nemocnice klikněte na odkaz zde.

Občerstvení

V nemocnici není prodejna občerstvení. Automaty na horké nápoje, chlazené nápoje, bagety, sušenky apod. se nacházejí v přízemí u hlavního vstupu do nemocnice a v 1. patře (u interních ambulancí). Platba je možná v hotovosti a platební kartou.

Kouření

V celém areálu nemocnice platí přísný zákaz kouření!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram