Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Mgr. Martin Ježek, MBA, LL.M.

Obchodně-ekonomický náměstek Nemocnice Na Františku Mgr. Martin Ježek, MBA, LL.M. zodpovídá za chod ekonomického úseku a přímo dohlíží na činnost obchodního oddělení, oddělení zdravotních pojišťoven a na agendu veřejných zakázek, včetně čerpání dotačních programů.

Do Nemocnice Na Františku nastoupil v říjnu 2022, před tím byl ředitelem odboru zdravotnictví Magistrátu hlavního města Prahy. Za svoji profesní kariéru získal bohaté manažerské zkušenosti, například jako provozní ředitel skupiny Alzheimercentrum, ředitel pro vnější vztahy ve společnosti SeneCura nebo jako náměstek ředitele VZP ČR pro právo a legislativu. Za dobu svého předchozího působení na Magistrátu hlavního města Prahy byl jako ředitel odboru zdravotnictví zároveň pověřen též řízením městské příspěvkové organizace Metropolitní zdravotnický servis a během pandemie covidu-19 vykonával také funkci krajského koordinátora očkování.

email
martin.jezek@nnfp.cz
Telefon
222 801 369
608 390 430
pozice

Obchodně-ekonomický náměstek

pracoviště
Ekonomický úsek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram