Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

MUDr. Jaroslav Jeníček, CSc.

(* 1965)

Promoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po krátkém působení na gynekologicko-porodnickém oddělení nemocnice ve Slaném pracoval od roku 1990 na Gynekologicko-porodnické klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Od počátku svého působení na klinice se podrobně zajímal o urogynekologii a od roku 1995 se začal hlouběji věnovat problematice menopauzy, zejména metabolických změn v tomto období.

Publikoval  řadu převážně vědeckých prací týkajících se zejména metabolických změn po menopauze. Problematiku menopauzy a hormonální substituční léčby přednáší jak v České republice, tak v zahraničí. V letech 2005 až 2020 byl vydavatelem a šéfredaktorem časopisu Klimakterická medicína. Je členem České gynekologické a porodnické společnosti, předsedou Sekce pro otázky menopauzy ČGPS a místopředsedou České menopauzální a andropauzální společnosti.

email
gynekologie@nnfp.cz
Telefon
222 801 381
pozice

Lékař

pracoviště
Gynekologické oddělení
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram