Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

MUDr. Michael Vraný

Od roku 1990 do roku 2020 působil jako primář chirurgického oddělení v Nemocnici Jablonec nad Nisou. Součástí tohoto oddělení byla i bariatrická operativa, které se oddělení věnovalo v posledních 22 letech a v roce 2019 se stalo jedním ze čtyř certifikovaných center bariatrické chirurgie v České republice. Od listopadu 2020 působí MUDr. Vraný se svým týmem na chirurgickém oddělení pražské Nemocnice Na Františku, ve které by rád opět dosáhl certifikátu bariatrické a metabolické chirurgie a vybudoval jedno z největších center v České republice.

MUDr. Vraný se v rámci bariatrické chirurgie zabývá celým spektrem bariatrických výkonů včetně komplikovaných případů. Je také konzultantem a pomocníkem pro řešení komplikací vzniklých na jiném pracovišti. Dále je jedním ze zakladatelů bariatrické chirurgie v České republice, nyní působí v předsednictvu Společné sekce bariatrické a metabolické chirurgie České chirurgické společnosti a České obezitologické společnosti ČLS JEP. Dále je členem celosvětové organizace IFSO, jež sdružuje chirurgy, kteří se zabývají tímto odvětvím chirurgie. Osobně dosud provedl cca 2 000 bariatrických operací, v posledních 5 letech prováděl více než 150 výkonů ročně. Nepřehlédnutelná je jeho přednášková činnost nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí.

email
bariatrie@nnfp.cz
pozice

Zástupce primáře

pracoviště
Metabolicko-bariatrická chirurgie
Chirurgické oddělení
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram