Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Proč zvolit naši nemocnici

Nemocnice Na Františku je moderní zdravotnické zařízení s mnohaletou tradicí. Ve všech oblastech naší péče se můžete setkat s řadou lékařských odborníků, kteří vám ochotně pomohou s vaším zdravotním problémem. Můžete se také spolehnout na vysokou kvalitu ošetřovatelské péče, které se vám dostane od našeho sesterského či sanitářského personálu.

Naším cílem je poskytovat zdravotní péči na nejvyšší úrovni, proto dodržujeme přísné standardy kvality. Jsme držiteli Certifikátu kvality a bezpečí, který uděluje Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví.

Zároveň se snažíme, abyste se u nás cítili nejen bezpečně, ale také příjemně. Individuální přístup, lidskost a empatie jsou neodmyslitelnou součástí naší práce, na které si zakládáme.

Jsme oficiálním poskytovatelem zdravotních služeb pro příslušníky a zaměstnance Policie České republiky a pro Ministerstvo zahraničních věcí České republiky. Rádi i vám poskytneme prémiovou péči na té nejvyšší úrovni.

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Podívejte se, jakou péči nabízíme

Spektrum péče
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram