Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Dlouhá recenze

Toto je recenze od někoho, kdo má s českým zdravotnictvím šílené zkušenosti a způsobilo to v něm (oprávněnou) averzi, ba fobii k lékařům. Čekal jsem standardní socialistické zdravotnictví, kde se člověk normuje do tabulek, a když něco nefunguje, tak se to uřízne a hotovo. O to větší a milé překvapení byla skutečnost a přístup veškerého personálu, který mě přesvědčil o tom, že jsem se hluboce mýlil.

Je to samozřejmě vždycky “o lidech”, nicméně pokud mohu mluvit za sebe, přišel jsem do kontaktu s personálem chirurgického oddělení a musím říct, že nemám jedinou věc, která ve mě zanechala pachuť hořkosti nebo kterou bych mohl vůbec vytknout. Nikdo se mnou nejednal jako s “položkou” nebo kusem nábytku, který je třeba rozebrat, něco zaříznout a pak to zase složit, sestřičky i lékaři milí, ochotní a trpěliví, slovo péče naplňovalo smysl slova péče a hodně často se mě sám někdo ptal, jestli něco nepotřebuju.

Vysvětlování věcí nebo co se bude dít bylo bráno jako samozřejmost (což fakt čumím :-), pamatujji ze svého mládí, když jsem přišel do chirurgické ambulance, doktor mi neřekl ani dobrý den, bolavé místo mi rovnou rozřízl, dal mi do ruky nějaký papír a řekl “Další!” (nekecám :-), to se fakt stalo).

Prostředí hezké, nové, po operaci se cítím fit, domů jsem mohl jít za velmi krátkou dobu. Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, byla to super zkušenost, nezanechala ve mně žádné nové lékařské trauma a chirurgické oddělení Nemocnice Na Františku můžu každému doporučit, péče tam je fakt super.

Děkuji tímto sestrám, lékařům a veškerému personálu, se kterým jsem přišel do kontaktu, za jejich úžasnou a profesionální práci!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram