Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Profesionální přístup

Měl jsem prvotřídní zkušenost. Personál byl přátelský, profesionální, rychlý, odborný. Přál bych si, aby všechny mé zkušenosti se zdravotní péčí byly takto pozitivní a kompetentní. Přišel jsem kvůli pozitivnímu testu na covid… všichni od personálu recepce po registraci až po techniky, sestry a lékaře poskytovali vysoce kompetentní, k pacientům přátelskou a pečující péči. Vzhledem k tomu, že jste mimo město, vždy existuje obava o kvalitu péče. Tady tomu tak nikdy nebylo. Děkuji!

(původní) I had a top notch experience. The staff was friendly, professional, timely, expert. I wish all of my health care experiences were this positive and competent. I came in due to testing positive for covid…everyone from reception staff to registration to tech, nurses and physicians provided highly competent, patient friendly, caring care. Being from out of town, there is always a concern about quality of care. This was never the case here. Thank you!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram