Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Spokojenost s chirurgickým oddělením

Ráda bych tímto způsobem vyjádřila spokojenost s chodem chirurgického oddělení pana primáře Stona. Podstoupila jsem u vás v nemocnici operaci pupeční kýly, a ač se pravděpodobně jedná o poměrně rutinní zákrok, měla jsem z něj velké obavy, především s ohledem na to, že jsem doma nechávala dvouletého syna. 

Velmi jsem zvažovala, pro které pracoviště se rozhodnout a byla jsem překvapená, že jedna z nejstarších nemocnic v ČR uvnitř disponuje moderním vybavením a může tak konkurovat nejmodernějším pražským nemocnicím. Obzvláště si však cením lidského a vstřícného přístupu, s jakým jsem se setkala napříč celým oddělením - od úvodní konzultace, příjmu, až po finální kontrolu. A tak se zážitek, který mohl být téměř traumatický, stal vlastně příjemným a já mohu zpětně zhodnotit, že jsem se rozhodla opravdu dobře. 

Z pohledu laika si troufám tvrdit, že kýla, která byla operována samotným panem primářem, byla operována a zhojila se naprosto precizně, jizva je miniaturní a téměř neviditelná, rekonvalescence rychlá a i na úvod do anestezie a následné probuzení vzpomínám s úsměvem, což svědčí o odbornosti všech zúčastněných. Po celou dobu jsem měla pocit, že jsem v opravdu dobrých rukách. Nakonec se o mě a další spolupacientky postaraly opravdu milé sestry a sanitářky, což byl další bonus. 

V dnešní době, kdy lidé vynakládají čas spíše na zaslání negativní zpětné vazby jsem se rozhodla vás o průběhu informovat, jelikož i já sama bych byla ráda, kdybych se během rozhodovacího procesu setkala s podobnými informacemi. 

Tímto ještě jednou všem děkuji, budu vás ráda doporučovat.

Kamila Z.

Ověřená recenze
Zasláno e-mailem 21. 12. 2022 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram