Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Dohoda o spolupráci

21. 06. 2019 
 - NNF

Nemocnice Na Františku a Poliklinika Prahy 7 se dohodly na spolupráci

Ředitel Nemocnice Na Františku David Erhart a ředitel Polikliniky Prahy 7 Josef Dušek podepsali v úterý 18. června 2019 dohodu o partnerství a spolupráci jimi řízených zdravotnických zařízení. Dohoda obsahuje mimo jiné ujednání o vzájemné personální, technické či materiální podpoře a o společném vzdělávání lékařských pracovníků.

„Vedení Nemocnice Na Františku spolupráci s Poliklinikou Prahy 7 vítá. Nemocnice v minulosti přišla o svou polikliniku v Palackého ulici, a právě chybějící součinnost s poliklinickým zdravotnickým zařízením byla jedním z důvodů, které vedly k nižšímu využití lůžkového fondu a ke snižování výkonnosti nemocnice,“ říká David Erhart.

Smluvní strany si od spolupráce slibují především zvýšení kvality a efektivity při poskytování zdravotní péče a její snadnější dostupnost pacientům.

„Především se spoléháme na to, že vznikne vzájemná zastupitelnost v jednotlivých odbornostech. Oba zdravotní ústavy získají určitý kredit komplexnosti poskytování zdravotní péče,“ dodává Josef Dušek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram