Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Ukončení provozu odběrového a očkovacího centra covid-19

15. 03. 2022 
 - NNF

Ukončení provozu odběrového a očkovací centra covid-19 v NNF

28. 3. 2022

Nemocnice Na Františku ukončuje provoz svého centra určeného k očkování proti covidu-19 a odběrového centra na PCR testování covidové nákazy ve čtvrtek 31. března 2022.

Zájemci o očkování vakcínou Pfizer/BioNTech mohou do očkovacího centra docházet až do čtvrtečních 15 hodin, a to i bez objednání. Odběry na PCR testy budou do čtvrtka probíhat v termínech vypsaných v rezervačním formuláři.

V tuto chvíli neevidujeme žádného našeho klienta, který by neměl ukončené základní očkovací schéma, a tudíž by čekal na druhou dávku. Klienti, kteří plánovali očkování v našem očkovacím centru po 31. 3. první nebo posilující dávkou, se již musejí obrátit na jiné očkovací centrum, které bude v provozu. Přehled očkovacích míst naleznou na https://ockoreport.uzis.cz.

Seznam odběrových center na testování přítomnosti infekce covid-19 je k dispozici zde: https://testovani.uzis.cz.

Důvodem k uzavření obou center je již delší dobu trvající nízký zájem veřejnosti o očkování a odběry, přičemž očkovacích i odběrových kapacit je v hlavním městě stále dostatek. Pokud by se situace změnila a potřeba testování či očkování proti covidu-19 by opět výrazněji vzrostla, je nemocnice připravena provoz očkovacího i odběrového centra znovu obnovit.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram