Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Navigační a znalostní systém pro NNF

Navigační a znalostní systém pro Nemocnici Na Františku

Název projektuNavigační a znalostní systém pro Nemocnici Na Františku
Registrační čísloCZ.07.1.02/0.0/0.0/15_024/0000457
Termín realizace projektu1. 9. 2017 – 31. 12. 2021

Projekt je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu je výzkum a vývoj komplexního systému umožňujícího orientaci pacientů a návštěvníků v nemocnici a zajišťující jejich informovanost po celou dobu léčby.

Projekt bude realizován skrze veřejnou zakázku PCP zaměřenou na výzkum a vývoj komplexního systému umožňujícího orientaci pacientů a návštěvníků v nemocnici a zajišťující jejich informovanost po celou dobu léčby.

V první etapě dojde k provedení detailní analýzy potřeb a následnému zpracování zadávací dokumentace. V druhé etapě bude pět firem zpracovávat technická řešení vytvoření komplexního navigačního a znalostního systému pro pacienty a návštěvníky Nemocnice Na Františku. Hodnotící komise vybere tři dodavatele, kteří postoupí k výrobě prototypu. Ve třetí etapě budou tři dodavatelé pracovat na vytvoření prototypu. Následně hodnotící komise vybere jednoho dodavatele, který postoupí k testování svého prototypu. V poslední etapě dojde k testování prototypu v prostředí Nemocnice Na Františku a vyhodnocení projektu.

V rámci projektu bude vytvořena uživatelsky příjemná a jasná fyzická a interaktivní navigace pro pacienty a návštěvníky areálu Nemocnice Na Františku. Bude zajištěno informování pacienta o nadcházejícím vyšetření a diagnóze.

Pacienti a návštěvníci nemocnice dostanou díky projektu přístup ke službám navigačního a znalostního systému, který jim usnadní orientaci jak po fyzickém prostoru nemocnice, tak jim umožní lépe se zorientovat v celém procesu a průběhu léčby. Vzhledem k tomu, že cílem je vytvoření personalizovaného navigačního systému, bude usnadněn pohyb osob se sníženou pohyblivostí po areálu. Osoby se závažnou diagnózou a senioři budou moci využít možnosti pročíst si informace o diagnóze v pohodlí domova. Pacienti budou informováni o průběhu léčby i o případných změnách spojených s návštěvou nemocnice. Celkově tak bude proces a průběh léčby pro pacienty přehlednější, pohodlnější a jednodušší, čímž bude zvýšena kvalita zdravotní péče.

Další informace a dokumenty naleznete na stránce veřejných zakázek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram