Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Obrovská spokojenost s ortopedií i rehabilitací

Chtěl bych touto cestou pokorně za celou rodinu, příbuzné a známé, poděkovat všem zaměstnancům oddělení pana primáře Sinkuleho a oddělení paní primářky Koudelkové, za léčbu tatínka, pana Ing. K. J.

Jestliže jsme se setkali na oddělení pana primáře Sinkuleho s nadstandardním (pozn. přesahující léčbu - tatínek je 78letý, skoro 79letý pacient) chirurgickým výkonem pana MUDr. Čečelovského, který se týkal výměny kyčelního kloubu (pozn. omluvte prosím mé případné neznalosti medicíny) a profesionální péčí celého zdravotnického týmu, tak na oddělení paní primářky Koudelkové jsme seznali taktéž velmi profesionální, erudovaný (přesahující dávno léčebný i vědecký rámec oddělení rehabilitační péče a fyzikální medicíny s ohledem na kardiovaskulární problémy tatínka) až srdečný přístup celého kolektivu.

Velmi si toho vážíme, a všichni moc děkujeme! Ohledně jednání s pacientem, blízkými, léčebné a rehabilitační péče, stravy nelze než vyslovit pomyslnou známku A, resp. velkou 1+.

Ještě jednou moc děkujeme!

Ověřená recenze
Zasláno e-mailem dne 29. 1. 2024

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram