Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Skvělá práce ortopedie a rehabilitace

Vážený pane řediteli, 

loňský podzim jsem si nešťastným pádem způsobila při domácím úklidu úraz (zlomenina glenoidu lopatky), který mě vyřadil na několik měsíců nejenom z práce, ale i z činností běžného každodenního života.

Díky týmu ortopedie, nejprve profesionálně odvedené operaci panem doktorem Římanem a následné bravurní práci lůžkového rehabilitačního oddělení intenzivních rehabilitací (společně s mojí nezbytnou spoluprací) se podařilo, že jsem se vrátila do běžného života dnes již bez omezení, s plnými rozsahy pohybu.

Tímto bych ráda ještě jednou moc poděkovala oběma oddělením a všem, kteří se na mojí rekonvalescenci ať už přímo, či nepřímo podíleli, za nejenom odvedenou práci, ale i za vřelý přístup, empatii a celkovou podporu, jež jsou bohužel mnohdy opomíjené, ačkoli neméně důležité. 

Též se domnívám, že je podstatné, aby se i k Vám tato zpětná vazba dostala a věděl jste,  jak skvělé týmy v nemocnici máte a vedete. 

Ověřená recenze
Zasláno e-mailem 31. 5. 2023

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram