Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

MUDr. Robert Ston

Po promoci v roce 1998 nastoupil nejprve na Kliniku popáleninové medicíny, odkud pramení jeho vztah k hojení komplikovaných a chronických ran. 

Jeho srdeční záležitostí však byla vždy všeobecná a břišní chirurgie. 

Na Chirurgické klinice na Královských Vinohradech se od roku 1999 specializoval vedle hojení ran zejména na kolorektální chirurgii, gastroenterochirurgii a kýlní chirurgii, zažil počátky zavádění miniinvazivních technik do každodenní chirurgické praxe a pokročilým miniinvazivním laparoskopickým technikám se věnuje dodnes v celém spektru svých výkonů. 

Od roku 2011 pracoval v Německu, kde se mu podařilo zúročit své pražské zkušenosti a vypracovat se na vedoucího lékaře v Centru pro léčbu kolorektálního karcinomu. 

Kvůli rozrůstající se rodině ukončil zahraniční angažmá a v roce 2017 se vrátil zpět do Prahy, kde rozšířil řady zaměstnanců Nemocnice Na Františku. 

V červnu 2022 byl jmenován primářem chirurgie. V Petrské čtvrti na Praze 1 strávil prakticky celý svůj život, a tak mu osobně velmi záleží na dalším rozvoji chirurgického oddělení Nemocnice Na Františku.

email
robert.ston@nnfp.cz
pozice

Primář

pracoviště
Chirurgické oddělení
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram