Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Web je v režimu údržby.

Omlouváme se Vám za komplikace, zkuste se prosím vrátit za hodinu.

Radiodiagnostické oddělení

Na radiodiagnostickém oddělení provádíme radiodiagnostická vyšetření pomocí rentgenu (RTG), ultrazvuku (sonografie) a CT. Naše pracoviště disponuje moderním přístrojovým vybavením včetně špičkového CT přístroje Siemens SOMATOM Drive s vysokou rozlišovací schopností, který umožňuje velmi přesnou diagnostiku pomocí dokonalých 3D rekonstrukcí. 

Provoz oddělení je nepřetržitý a poskytuje služby nejen hospitalizovaným, ale i ambulantním pacientům, kteří přicházejí se žádankou z jiných zdravotnických zařízení či z ordinací jejich ošetřujících lékařů.

Na všechna vyšetření je třeba žádanka řádně vyplněná indikujícím lékařem, která obsahuje identifikaci pacienta, specifikaci a zdůvodnění požadovaného vyšetření a v případě kontrastních vyšetření vyplnění alergické anamnézy a aktuální hodnotu renálních funkcí (hodnotu kreatininu).

Běžná skiagrafická rentgenová vyšetření (např. rentgen horních a dolních končetin, páteře, hrudníku), se provádějí bez objednání. Na vylučovací urografii (IVU), skiaskopická vyšetření trávicí trubice, ultrazvuk a CT je nutné se objednat.

Pacientům se vždy snažíme nabídnout nejbližší možný termín vyšetření. Naše čekací lhůty jsou obvykle kratší oproti větším zdravotnickým zařízením.

MUDr. Lucie Zabadalová

primářka Kontakt →

Bc. Markéta Kasalická

vedoucí asistentka Kontakt →

MUDr. Lucie Zabadalová

primářka Kontakt →

MUDr. Petr Dobíšek

Lékař Kontakt →

MUDr. Pavel Hraběta

Lékař Kontakt →

MUDr. Veronika Langová

Lékařka Kontakt →

MUDr. Iva Plachá

Lékařka Kontakt →

MUDr. Zuzana Štěpánková

Lékařka Kontakt →

MUDr. Petra Šušlíková

Lékařka Kontakt →

MUDr. Viktor Valko

Lékař Kontakt →
Objednání ultrazvuk (sono)222 801 247
Objednání RTG222 801 212
Objednání CT222 801 223
Posílání do e-PACS222 801 259
Rentgen (RTG)
hlavní budova, přízemí, za recepcí
Ultrazvuk (sono)
hlavní budova, střední trakt, 1. mezipatro
CT
hlavní budova, střední trakt, 1. mezipatro

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram